

Kamera IP 180′ Hikvision DS-2CD2T45G0P-I
823,62 zł
hik62
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Kamera 180′ Hikvision DS-2CD2T45G0P-I
- Rozmiar przetwornika: 1/2,7″
- Czułość kamery: 0,028 Lux
- Maksymalna rozdzielczość: 2688 x 1520
- Ilość transmitowanych obrazów: 25 kl./s
- Szeroki zakres dynamiki: WDR 120dB
- Ogniskowa obiektywu: 1,68 mm
- Zasięg oświetlacza: 20 m
- Rejestracja na kartę pamięci: do 256GB
- Wbudowana analiza obrazu: Tak
- PoE: 802.3at klasa 4
- Zasilanie DC: 12 V DC
- Temperatura pracy: -30..60 °C
- Stopień ochrony obudowy: IP67
- Typ obudowy: Cylindryczna
Przeznaczenie
Kamera cylindryczna IP o rozdzielczości 4MP wyposażona w obiektyw stałoogniskowy 1,68 mm oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu 20m przeznaczona do pracy wewnątrz i na zewnątrz budynków w obszarach o mocno zróżnicowanym poziomie oświetlenia sceny. Dzięki specjalnej soczewce obraz ulega mniejszym zniekształceniom, a pole obserwacji to aż 180 stopni.
Dane techniczne
| Marka | HIKVISION |
| Indeks | 25839 |
| GPSR – email | Na stronie producenta |
| GPSR – nazwa | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| GPSR – adres | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B, Warszawa, 02-092 |
| Model | DS-2CD2T45G0P-I |
| Widoczność w nocy | 20.00 m |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Ogniskowa obiektywu | 1.68 mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Strefy prywatności | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Wyjście wideo | Tak |
| Audio | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Tagi | hik62 |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Jakość obrazu | 4 Mpx / 2K |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Kąt widzenia | 180° |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Obiektyw | Stały |
| Wandaloodporność | Nie |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Tak |
| Waga | 1.44 kg |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Szerokość [cm] | 15.6 |
| Wysokość [cm] | 15.5 |
| Głębokość [cm] | 38.6 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,4400 kg |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Nie |
| Detekcja ruchu | Tak |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Nie |
| Jakość obrazu | 4 Mpx / 2K |
| Kąt widzenia | 180° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Nie |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 1.68 mm |
| Onvif | Tak |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Nie |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Strefy prywatności | Nie |
| Typ obudowy | Fisheye |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Nie |
| Widoczność w nocy | 20 |
| Wyjście wideo | Nie |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| EAN | 6941264030584 |
Napisz pierwszą opinię o „Kamera IP 180′ Hikvision DS-2CD2T45G0P-I” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Kamery, Kamery IP, Telewizja przemysłowa
Kamera IP Orllo TZ8 Dual 4MP+4MP 4G Wi-Fi
0 z 5
4 089,12 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.