



Kamera IP GenSTAR GANZ ZN8V-71E5F28DT-J4
4 349,28 zł
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | GANZ |
| Audio | Tak |
| Czułość przetwornika | Kolor: 0.01lux @ F1.6 / B/W: 0 Lux with IR |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Kąt widzenia | 110.9° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór mocy | 10 |
| Pobór prądu | 10 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 2880×1620 |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Strefy prywatności | Tak |
| Temperatura pracy | -30°C ~ +60°C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Diody LED |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| WDR | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1/1 |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 3 |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP, UDP, IPv4/6, HTTP/S, DHCP, FTP, SMTP, DNS, DDNS, NTP, RTP, RTSP, RTCP, Multicast, Unicast, uPNP, WS-Discovery, SSL, PPPoE |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
Napisz pierwszą opinię o „Kamera IP GenSTAR GANZ ZN8V-71E5F28DT-J4” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
adaptery, do kamer, Telewizja przemysłowa, Uchwyty
Uchwyt sufitowy BCS LINE BCS-L-UWS3
0 z 5
485,46 zł


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.