





Kamera IP Hikvision DS-2CD2386G2H-IS2U/SL 2.8mm EF BLACK PL
5 929,41 zł
Złoty polski (zł) - PLN
-
Złoty polski (zł) - PLN
-
Euro (€) - EUR
-
Korona czeska (Kč) - CZK
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,2100 kg |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| EAN | 6936422131951 |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 4 mm |
| Termowizja | Nie |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasięg oświetlacza | ≤20 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
Napisz pierwszą opinię o „Kamera IP Hikvision DS-2CD2386G2H-IS2U/SL 2.8mm EF BLACK PL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Kamery, Kamery IP, Telewizja przemysłowa
Kamera IP Hikvision DS-2CD1B47G3H-LIUF/SRB 4mm PL
0 z 5
3 791,95 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.