





Kurtyna powietrzna Ferono FK150E3 z nagrzewnicą elektryczną
14 383,00 zł
Kurtyna powietrzna Ferono FK150E3 z nagrzewnicą elektryczną
- Model: FK150E3
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Kurtyna powietrzna Ferono FK150E3 z nagrzewnicą elektryczną
- Model: FK150E3
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,0000 kg |
|---|---|
| Producent | FERONO |
| Częstotliwość pracy kurtyny | 50 Hz |
| Moc wentylatora | 230 W |
| Poziom hałasu | < 59 dB |
| Przepływ powietrza | 1900 m3/h |
| Rodzaj nagrzewnicy | Z nagrzewnicą elektryczną |
| Zasilanie: | 400V |
Napisz pierwszą opinię o „Kurtyna powietrzna Ferono FK150E3 z nagrzewnicą elektryczną” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Klimatyzator, Narzędzia serwisowe, Pozostałe, Wentylacja i Ogrzewanie
Filtr mgły olejowej do pomp VRP-15D
0 z 5
1 048,30 zł




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.