

Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZS bez nagrzeniwcy do zabudowy w suficie
21 258,71 zł
Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZS bez nagrzeniwcy do zabudowy w suficie
- Model: FK150ZS
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZS bez nagrzeniwcy do zabudowy w suficie
- Model: FK150ZS
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,0000 kg |
|---|---|
| Producent | FERONO |
| Częstotliwość pracy kurtyny | 50 Hz |
| Moc wentylatora | 380 W |
| Poziom hałasu | < 55 dB |
| Przepływ powietrza | 1900 m3/h |
| Rodzaj nagrzewnicy | Bez nagrzewnicy |
| Zasilanie: | 230V |
Napisz pierwszą opinię o „Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZS bez nagrzeniwcy do zabudowy w suficie” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Klimatyzator, Narzędzia serwisowe, Pozostałe, Wentylacja i Ogrzewanie
Pompka skroplin S mini VALUE
0 z 5
1 371,94 zł





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.