







Mini PC Blackview MP80 N95/16GB/SSD-512GB/Win 11 Pro black
1 195,87 zł
Mini PC Blackview MP80 N95/16GB/SSD-512GB/Win 11 Pro black
- Model: MP80- 16GB/512GB- BK/V3/BV
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Mini PC Blackview MP80 N95/16GB/SSD-512GB/Win 11 Pro black
Przeznaczenie
Dane techniczne
| Marka | BLACKVIEW |
| Indeks | 58585 |
| GPSR – email | Na stronie producenta |
| GPSR – nazwa | CK Mediator |
| GPSR – adres | ul. Patriotów 110/216, Warszawa, 04-844 |
| Model | MP80- 16GB/512GB- BK/V3/BV |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga | 1.2 kg |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,2000 kg |
|---|---|
| Producent | BLACKVIEW |
| EAN | 6931548313892 |
Napisz pierwszą opinię o „Mini PC Blackview MP80 N95/16GB/SSD-512GB/Win 11 Pro black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Dyski, Sprzęt komputerowy, SSD
GOODRAM Dysk SSD PX500 512GB GEN.3 PCIe 3x4 M.2 2280
0 z 5
2 407,13 zł


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.