



Monitor widoeodomofonu Hikvision DS-KH8380-TE1
5 043,33 zł
Monitor widoeodomofonu Hikvision DS-KH8380-TE1
- Model: DS-KH8380-TE1
Złoty polski (zł) - PLN
-
Złoty polski (zł) - PLN
-
Euro (€) - EUR
-
Korona czeska (Kč) - CZK
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Monitor wideodomofonu Hikvision DS-KH8380-TE1

DS-KH8380-TE1 – dotykowy monitor Hikvision Pro Series do wideodomofonu
- współpraca: II generacja wideodomofonów IP
- monitor głośnomówiący
- wyświetlacz: 7″ TFT LCD (1024×600px)
- dotykowy ekran
- interfejs Ethernet: 1x RJ45 10/100 Base-T
- wejścia alarmowe: 8x
- interfejs RS-485, RS-232
- obsługa kart microSD do 128GB
- możliwość wyświetlenia obrazu ze stacji bramowej i kamer IP
- wbudowana pamięć 32MB
- programowanie: iVMS 4200
- obsługa z urządzeń mobilnych: Hik-Connect
- zasilanie: DC 12V (brak kabla w komplecie) lub PoE (802.3at)
- montaż: podtynkowy / natynkowy
- wymiary: 178,4×21,8×126,4mm (szer./dł./wys.)
- gwarancja: 36 miesięcy
| Kompatybilność: | Wideodomofony Hikvision IP |
| Ekran: | 7 ” – pojemnościowy ekran dotykowy |
| Rozdzielczość: | 1024 x 600 |
| Pamięć wewnętrzna: | 128 MB (wbudowana) |
| Wybrane funkcje: | Wyjścia przekaźnikowe : 4 x NO/NC, |
| Zdalne otwieranie za pomocą klienta mobilnego lub oprogramowania, | |
| Obsługa przechwytywania zdjęcia podczas połączeń wideo, | |
| Wbudowany mikrofon, | |
| Wbudowane głośniki, | |
| Komunikacja dwukierunkowa, | |
| Płynna regulacja parametrów monitora: jasności obrazu, głośności dzwonka i rozmowy, | |
| Automatyczne wykonywanie i zapisywanie zdjęć w przypadku braku odpowiedzi na przycisk dzwonka, | |
| Współpraca z kamerami IP Hikvision, | |
| Możliwość bezpośredniej komunikacji między dwoma lub więcej panelami, | |
| Rejestracja krótkiej wiadomości głosowej w przypadku braku odpowiedzi na przycisk dzwonka | |
| Obsługa kart microSD max. 128 GB (brak w zestawie) | |
| Urządzenie jest w pełni konfigurowalne za pomocą oprogramowania iVMS4200. | |
| Ponadto urządzenie ma możliwość współpracy z aplikacją Hik-Connect dla urządzeń mobilnych | |
| Sterowanie: | pojemnościowy ekran dotykowy |
| Domyślne hasło administratora: | Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Wejścia alarmowe: | 8 |
| Zasilanie: | PoE (802.3af), |
| 12 V DC | |
| Pobór mocy: | ≤ 12 W |
| Obudowa: | Aluminium |
| Kolor: | Srebrny + Czarny |
| Temperatura pracy: | -10 °C … 55 °C |
| Waga: | 0.36 kg |
| Wymiary: | 179 x 127 x 22 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, francuski, grecki, hiszpański, niderlandzki, niemiecki, portugalski, rumuński, serbski, węgierski, włoski |
| SAP Code: | 305305594 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Dane techniczne
| Marka | HIKVISION |
| Indeks | 56686 |
| GPSR – email | Na stronie producenta |
| GPSR – nazwa | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| GPSR – adres | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B, Warszawa, 02-092 |
| Model | DS-KH8380-TE1 |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Waga | 0.59 kg |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,5900 kg |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| EAN | 6936422116538 |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.