

OBUDOWA ALARMOWA Pulsar AWO300
1 578,05 zł
Złoty polski (zł) - PLN
-
Złoty polski (zł) - PLN
-
Euro (€) - EUR
-
Korona czeska (Kč) - CZK
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis


OBUDOWA ALARMOWA Pulsar AWO300 – zastosowanie:
Centrale:
- DSC
- PARADOX
- RISCO
- SATEL
- PYRONIX
- TEXECOM
- TELMOR
- ROGER
- EBS
OBUDOWA ALARMOWA Pulsar AWO300 – dane techniczne:
| Centrale | SATEL, RISCO, DSC, PARADOX, PYRONIX, EBS, TELMOR, TEXECOM, ROGER |
| Transformator | TRP 80VA – IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 5 A / 16 V AC |
| 4.5 A / 18 V AC | |
| 4 A / 20 V AC | |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah / 1 x 17Ah |
| Wymiary | 320 x 398 x 121 [+/-2 mm] |
| dystans od podłoża: 8 mm | |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ066 | |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień ochrony EN60529 | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata |
Dane techniczne
| Marka | PULSAR |
| Indeks | 14564 |
| GPSR – email | Na stronie producenta |
| GPSR – nazwa | PULSAR K. Bogusz sp. j. |
| GPSR – adres | Siedlec 150, Łapczyca, 32-744 |
| Model | AWO300 |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Czy posiada zasilacz | Tak |
| Waga | 4.45 kg |
Informacje dodatkowe
| Waga | 4,4500 kg |
|---|---|
| Producent | PULSAR |
| Czy posiada zasilacz | Nie |
| EAN | 5906881441374 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.