

OBUDOWA DAHUA PFH610V
1 608,91 zł
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
OBUDOWA DAHUA PFH610V
Obudowa dedykowana do kamer typu standard
wandaloodporna
IP66
IK10
Materiał: Aluminium+Plastik
kolor: biały
Wymiary: 404*164*132mm
Waga: 2.2 kg
Dane techniczne
| Marka | DAHUA |
| Indeks | 14106 |
| GPSR – email | Na stronie producenta |
| GPSR – nazwa | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| GPSR – adres | Salsy 2, Warszawa, 02-823 |
| Model | PFH610V |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Waga | 3 kg |
| Grzałka z termostatem | nie dotyczy |
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,0000 kg |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Grzałka z termostatem | nie dotyczy |
| EAN | 6939554900594 |
| Sposób otwierania | Odkręcana |
Napisz pierwszą opinię o „OBUDOWA DAHUA PFH610V” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Kamery, Kamery IP, Telewizja przemysłowa
Kamera IP Hikvision DS-2CD2367G3-LIS2UY/SL 2.8mm
0 z 5
4 723,61 zł
adaptery, do kamer, Telewizja przemysłowa, Uchwyty
Uchwyt sufitowy BCS LINE BCS-L-UWS3
0 z 5
485,46 zł


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.