









Smartwatch Weofly Curve złoty
1 033,51 zł
Smartwatch Weofly Curve złoty
Model: Curve gold
Przeznaczenie
Złoty polski (zł) - PLN
-
Złoty polski (zł) - PLN
-
Euro (€) - EUR
-
Korona czeska (Kč) - CZK
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Smartwatch Weofly Curve złoty
Przeznaczenie
Dane techniczne
| Marka | WEOFLY |
| Indeks | 60525 |
| GPSR – email | Na stronie producenta |
| GPSR – nazwa | CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k. |
| GPSR – adres | Patriotów 110, Warszawa, 00-189 |
| Model | Curve gold |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga | 0.4 kg |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,4000 kg |
|---|---|
| Producent | WEOFLY |
| EAN | 6959098697477 |
| Akcelerometr | Nie |
| Always-On Display | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Czas pracy na baterii smartwachta | 3-4 dni |
| eSIM | Nie |
| Kolor koperty | Złoty |
| Kolor paska | Złoty |
| Kompas | Nie |
| Krokomierz | Tak |
| Kształt koperty/ekranu | Okrągły |
| Latarka LED | Nie |
| Licznik spalonych kalorii | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Materiał koperty | Aluminium |
| Monitorowanie snu | Nie |
| Monitorowanie stresu | Nie |
| Możliwość wymiany paska | Nie |
| NFC/Płatności zbliżeniowe | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Pojemność akumulatora | 300 mAh |
| Pomiar ciśnienia | Nie |
| Pomiar EKG | Nie |
| Powiadomienia (SMS, email, połączenia) | Nie |
| Przekątna wyświetlacza | 1.43'' |
| Pulsoksymetr (SpO2) | Nie |
| Pulsometr (czujnik tętna) | Nie |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 466 x 466 px |
| Rozmiar koperty | b.d. |
| Rozmowy głosowe | Nie |
| Sterowanie aparatem | Nie |
| Sterowanie muzyką/odtwarzaczem | Nie |
| Stopień wodoszczelności | IP68 |
| System operacyjny smartwachta | Android |
| Typ paska | Silikon/TPU |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ zegarka | Smartwatch |
| Wysokościomierz | Nie |
| Żyroskop | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „Smartwatch Weofly Curve złoty” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Dla Ciebie, Smartwatche
Smartwatch Xiaomi Watch S4 41mm Milanese Strap Sunset Gold
0 z 5
4 803,48 zł


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.