

Uchwyt balkonowy ROBSON C-400
162,54 zł
Uchwyt balkonowy ROBSON C-400
- Model: C-400
- Wysokość ramienia: 400 mm
- Grubość podstawy uchwytu: 85 mm
- Średnica otworów montażowych: 10 mm
- Średnica rury: 38 mm
- Podstawa uchwytu: 85 x 85 mm
Złoty polski (zł) - PLN
-
Złoty polski (zł) - PLN
-
Euro (€) - EUR
-
Korona czeska (Kč) - CZK
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Uchwyt balkonowy ROBSON C-400
- Model: C-400
- Wysokość ramienia: 400 mm
- Grubość podstawy uchwytu: 85 mm
- Średnica otworów montażowych: 10 mm
- Średnica rury: 38 mm
- Podstawa uchwytu: 85 x 85 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,0000 kg |
|---|---|
| Producent | ROBSON |
| Wysokość ramienia | 400 |
| Grubość podstawy uchwytu | 85 |
| Średnica otworów montażowych | 10 |
| Średnica rury | 38 mm |
| Podstawa uchwytu | 85 x 85 mm |
| EAN | 5903890447304 |
| Długość ramienia | 0 |
| Odległość między otworami montażowymi | 0 |
Napisz pierwszą opinię o „Uchwyt balkonowy ROBSON C-400” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
do telewizorów, RTV, Uchwyty
STOLIK/WÓZEK NA KÓŁKACH+UCHWYT DO TV 30-65" 60KG S-08A ART
0 z 5
2 678,33 zł



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.