

Uchwyt BCS Line BCS-UD2
94,99 zł
Uchwyt BCS Line BCS-UD2
- Model: BCS-UD2
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: E-61162
Kategorie: adaptery, do kamer, Telewizja przemysłowa, Uchwyty
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Uchwyt BCS Line BCS-UD2

Przeznaczenie
Uchwyt ścienny do kamer serii BCS LINE
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | BCS-UDU |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| Typ urządzenia | Uchwyt ścienny |
| Kolor obudowy | Biały |
| Wykonanie | Aluminium |
| Obciążenie max | 2 kg |
| Warunki pracy | -40°C ~ +60°C, max 90% RH |
| Montaż | Naścienny |
| Wymiary | 160 × 122 × 76 mm |
| Waga | 0,5 kg |
Dane techniczne
| Marka | BCS |
| Indeks | 61162 |
| GPSR – email | Na stronie producenta |
| GPSR – nazwa | BCS Sp. z o. o. |
| GPSR – adres | Modularna 11, Warszawa, 02-238 |
| Model | BCS-UD2 |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Waga | 0.75 kg |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,7500 kg |
|---|---|
| Producent | BCS |
| EAN | 5904890702967 |
Napisz pierwszą opinię o „Uchwyt BCS Line BCS-UD2” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Kamery, Kamery IP, Telewizja przemysłowa
Kamera IP Orllo TZ8 Dual 4MP+4MP 4G Wi-Fi
0 z 5
4 089,12 zł
adaptery, do kamer, Telewizja przemysłowa, Uchwyty
Uchwyt sufitowy BCS LINE BCS-L-UWS3
0 z 5
485,46 zł


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.