

Uniwersalne mocowanie inwertera śruby (105x50x3) CORAB XPF_WS004N.8.001A
383,52 zł
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Uniwersalne mocowanie inwertera śruby (105x50x3) CORAB XPF_WS004N.8.001A
Belka wykonana z magnelisu ma zastosowanie w systemach wolnostojących przy montażu inwerterów.
Dane techniczne
| Marka | CORAB KONSTRUKCJE |
| Indeks | 33394 |
| GPSR – email | Na stronie producenta |
| GPSR – nazwa | Corab S.A. |
| GPSR – adres | Michała Kajki 4, Olsztyn, 10-547 |
| Model | XPF_WS004N.8.001A |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga | 1.45 kg |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,4500 kg |
|---|---|
| Producent | CORAB KONSTRUKCJE |
| EAN | 5904378628680 |
Napisz pierwszą opinię o „Uniwersalne mocowanie inwertera śruby (105x50x3) CORAB XPF_WS004N.8.001A” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Fotowoltaika, offgrid, Zestawy
Moduł dodatkowego zasilania Li-ION CAMSAT iCAM-Battery
0 z 5
64 512,45 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.