

ZACZEP ELEKTRA R3 PRAWY rewersyjny 24V AC
594,03 zł
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,5000 kg |
|---|---|
| Producent | ELEKTRA-PLUS |
| Niskoprądowy | Nie |
| Pamięć | Nie |
| Pobór prądu dla 12V | bd. |
| Pobór prądu dla 24V | 115 mV |
| Przeciwpożarowy | Nie |
| Rodzaj montażu | Lewy |
| Rodzaj zaczepu | Rewersyjny (NO) |
| Sygnalizacja (wyjście NO/NC) | Nie |
| Szerokość | 20.5 mm |
| Wyłącznik | Nie |
| Wymiary płytki | bd. |
| Wymiary zwory | bd. |
| Wyślizg | Nie |
| Wzmocniona sprężyna | Nie |
| Zasilanie: | 24V |
| Wymiary zaczepu_old | 20 x 28,5 x 90 mm |
Napisz pierwszą opinię o „ZACZEP ELEKTRA R3 PRAWY rewersyjny 24V AC” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Kontrola dostępu i RCP, kontrolery
TERMINAL KONTROLI DOSTĘPU HIKVISION DS-K1T805MBFWX
0 z 5
3 540,99 zł


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.