



Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZC bez nagrzewnicy do chłodni
9 234,23 zł
Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZC bez nagrzewnicy do chłodni
- Model: FK150ZC
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZC bez nagrzewnicy do chłodni
- Model: FK150ZC
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,0000 kg |
|---|---|
| Producent | FERONO |
| Częstotliwość pracy kurtyny | 50 Hz |
| Moc wentylatora | 230 W |
| Poziom hałasu | < 59 dB |
| Przepływ powietrza | 2730 m3/h |
| Rodzaj nagrzewnicy | Bez nagrzewnicy |
| Zasilanie: | 230V |
Napisz pierwszą opinię o „Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZC bez nagrzewnicy do chłodni” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Klimatyzator, Narzędzia serwisowe, Pozostałe, Wentylacja i Ogrzewanie
Filtr mgły olejowej do pomp VRP-15D
0 z 5
1 048,30 zł





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.