

Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZK bez nagrzewnicy dla bram i wejść
20 459,21 zł
Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZK bez nagrzewnicy dla bram i wejść
- Model: FK150ZK
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZK bez nagrzewnicy dla bram i wejść
- Model: FK150ZK
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,0000 kg |
|---|---|
| Producent | FERONO |
| Częstotliwość pracy kurtyny | 50 Hz |
| Moc wentylatora | 750 W |
| Poziom hałasu | < 59 dB |
| Przepływ powietrza | 4950 m3/h |
| Rodzaj nagrzewnicy | Bez nagrzewnicy |
| Zasilanie: | 230V |
Napisz pierwszą opinię o „Kurtyna powietrzna Ferono FK150ZK bez nagrzewnicy dla bram i wejść” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Klimatyzator, Narzędzia serwisowe, Pozostałe, Wentylacja i Ogrzewanie
Kielicharka Value VFT-808L-MI
0 z 5
236,50 zł




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.